Назад

Angular для розробки SPA-додатків

html code

Джерело фото: https://goo.su/YFHgabE

Фреймворк Angular – сучасна і високопродуктивна технологія. Він підходить для розробки web-систем, мобільних додатків, високонавантажених і складних сайтів, а також SPA-додатків (Single Page Application). Платформа працює по моделі Model-View-Controller.

ANGULAR: ВЕРСІЇ, ЇХ ОСОБЛИВОСТІ ТА МОЖЛИВОСТІ

Angular 7 чудово підходить для розробки під:

✓ веб

✓ мобільні додатки

✓ нативний десктоп

МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ ANGULAR

Angular набув широкого поширення. Його застосовують в сотнях проєктів. Які основні переваги цього фреймворка?

✓ У фреймворку вже “вбудовано” багато важливих інструментів розробки. Завдяки цьому навіть складні проєкти можна створювати значно швидше без втрати якості і функціональності. Це позитивно позначиться на термінах запуску вашого стартапа.

✓ Навколо Angular сформувалася велика і активна екосистема. Є численне співтовариство розробників, постійно з’являються нові сторонні інструменти, які спрощують розробку. Все це робить роботу з Angular легше, а рішення проблем при розробці – простіше і швидше.

✓ Сайти або додатки на Angular легше модернізувати і обслуговувати. Це дуже важливо не тільки для розробника, але і для клієнта, який заощадить ресурси.

✓ Сайти і сервіси, зроблені на Angular – це завжди функціонально, надійно і зовні привабливо. Все це оцінять користувачі. Результат – більше заявок, позитивних відгуків і висока репутація компанії.

✓ Сайти та веб-додатки, зроблені на Angular і розміщені на надійних серверах, швидко завантажуються і стабільно працюють.

Angular - чудовий вибір для серйозних проєктів.