Назад

Angular — універсальний фреймворк

html code

Джерело фото: https://goo.su/x2zsOf

Серед усіх фреймворків на ринку розробки особливе місце посідає Angular. Цей фреймворк по праву можна назвати “швейцарським годинником” у світі JavaScript, адже його потужність та спектр можливостей майже не мають меж.

Angular має точний NativeScript для власних додатків, одночасно створюючи Ionic-фреймворк для гібридних додатків. AngularJS — це кросплатформений фреймворк. Код фреймворку абсолютно чистий, простий для розуміння та містить дуже низьку частоту помилок через точний контролер і особливу техніку відтворення даних.

Кросплатформеність Angular робить його одним з найуживаніших фреймворків на ринку розробки програмного забезпечення та веб додатків. Поєднання простоти та багатофункціональності зумовлює велику популярність Angular. Але чи має цей фреймворк недоліки?

Недоліки Angular та чому важливий професіоналізм

Який би фреймворк ви не вирішили використовувати, у кожного з них є власний перелік переваг та недоліків. Одними з основних переваг Angular є наступні:

✓ бездоганна синхронізація між видом і моделлю;

✓ миттєва демонстрація змін;

✓ можливість відокремити перегляд і набори даних.

Не дивно, що Angular такий популярний: наведені переваги є лише частиною досить довгого та насиченого переліку досягнень Angular у порівнянні з іншими фреймворками. Що ж стосується недоліків цього інструмента — спеціалісти часто вказують на складність вивчення Angular та його важку структуру.

Підбиваючи підсумки можна стверджувати, що Angular цілком заслужено має попит серед професіоналів. Цей фреймворк є досить вимогливим до кваліфікації спеціалістів. Недоліки Angular легко нівелюються професіоналізмом та досвідом.