Назад

Добірка: 5 корисних інструментів для створення сайтів на Bootstrap

html code

Джерело фото: https://goo.su/t1qCLl

Bootstrap вже багато років дозволяє бізнесам у всьому світі створювати адаптивні сайти з якісним UX без зайвих витрат. У сьогоднішній статті ми поговоримо про плюси цього фреймворку та розглянемо деякі корисні інструменти, які дозволять підвищити його ефективність.

Що таке Bootstrap

Bootstrap – це відкритий та безкоштовний фреймворк HTML, CSS та JS. Веб-розробники по всьому світу використовують його для швидкого створення адаптивних сайтів та веб-додатків. Існують і альтернативи, серед яких, наприклад, фреймворки Foundation та UIkit, але Bootstrap вважається найпопулярнішим.

Цьому сприяє швидкість роботи, яку він забезпечує – за допомогою Bootstrap верстати сайти можна у кілька разів швидше, ніж на чистому CSS та JavaScript, і для отримання пристойних результатів не потрібно масштабного обсягу знань та досвіду. У результаті навіть у розробників-початківців сайти виходять дуже непоганими - деякі вдалі дизайни представлені на сайті фреймворку. Незважаючи на це, існують і додаткові інструменти, які дозволяють ще більше полегшити створення Bootstrap-сайтів і зробити їх ефективнішими. Ось деякі з них.

Startup

Startup - це drag-n-drop конструктор Bootstrap-тем, який дозволяє швидко створювати лендінг для бізнесу. Інструмент пропонує більш ніж 300 готових блоків, які можна використовувати в інтерфейсі. У кілька кліків зібраний дизайн можна експортувати до чистого HTML, CSS, JavaScript. При цьому підсумковий результат буде оптимізований під відображення на мобільних пристроях.

стартап
Джерело: https://goo.su/YJ1b

Pinegrow

Це десктоп-редактор для MacOS, Windows і навіть Linux, який дозволяє створювати Bootstrap-сайти. Це інструмент швидше для розробників та верстальників, адже він дозволяє заглиблюватися в такі моменти, як верстка CSS-сіток та правил, rich visual controls, SASS та LESS тощо. Крім іншого, за допомогою Pinegrow можна створювати інтерфейси під фреймворк Foundation та WordPress.

стартап
Джерело: https://goo.su/envx

Bootstrap Build

Це безкоштовний білдер тем на Bootstrap 4 (і, як уточнюється, скоро з'явиться підтримка п'ятої версії). Користувачі можуть використовувати до 500 елементів UI, а також створювати власні теми на основі готових шаблонів у спеціальному редакторі, а потім експортувати результат роботи до файлів SASS.

стартап
Джерело: https://goo.su/zmu5

Bootstrap Studio

Як і Pinegrow, це десктоп-додаток, але який працює у форматі drag-n-drop. Тут є велика бібліотека вбудованих компонентів, включаючи хедери, футери, галереї та слайдшоу. Все це дозволяє використовувати його для людей з невеликим досвідом веб-розробки.

стартап
Джерело: https://goo.su/4OOeh

Codeply

Це так званий playground, в якому користувачі можуть не лише створювати теми за допомогою редактора drag-n-drop, а й писати код із можливістю перегляду прев'ю. Почати роботу можна за допомогою редагування готових шаблонів - є як прості для лендингів або статей, так і складніші, для контрольних панелей веб-додатків.

стартап
Джерело: https://goo.su/rY5X

Висновок

Це лише деякі цікаві інструменти, які дозволять швидше створювати красиві Bootstrap-сайти та робити їх функціональними. Успіхів!