Назад

Під час навчання вивчаючи CSS і HTML, як зрозуміти, що ти вже готовий до JavaScript?

html code

Джерело фото: https://wallpaperaccess.com/full/8174689.jpg

Щоб JavaScript не був складний, заплутаний і недосяжний. Давайте сьогодні розберемо що краще зрозуміти перед тим, як приступити до JS? Зрозуміло, що всі ми індивідуальні і дедлайни, і процес навчання проходить по-різному, але часто проблеми у всіх однакові.

Важливо розуміти, що JavaScript безпосередньо взаємодіє і пов’язаний з HTML і СSS. Тому не вивчати їх не вийде. У роботі веб-розробник постійно працює з елементами HTML і СSS.

Отже, перше, що потрібно розуміти — це всі основи HTML і СSS. Рівня: “коли ти дивишся на будь-який макет і розумієш, що можеш його зверстати” І не просто зверстати, а застосувати технології та прості рішення. А для того, щоб твій код був чистим і правильним, важливо знати технології Grid, Flexbox, блочну модель, псевдокласи, псевдоелементи, комбінатори, позиціонування, адаптив, анімацію і так далі, і розуміти де все це краще застосовувати і як ефективніше використовувати просунуті прийоми.

Також важливо розуміти як працюють, теги, класи, як скорочувати код, знати семантику та методологію БЕМ.

І перш ніж перейти до практики, верстки макетів, потрібно розуміти теорію. Закріплювати теорію, багато практикуватись і робити це регулярно! Щоб програмування не здалося вам хаосом, щоб ви не розчарувалися і не подумали, що це нібито не ваше, важливо розпочинати шлях вивчення структурно та поступово. У такому порядку ви почнете мислити як розробник.

Головне не зупиняйтесь у розвитку, стежте за новими інструментами, ідеями, і успіх на вас точно чекатиме! Не бійтеся помилок, не опускайте руки, хоч буде й складно на самому початку шляху. Так ви отримаєте цінний досвід, кейси, знання та роботу мрії. Всім успіху.